Умови перебування

Дошкільний навчальний заклад побудований в 1969 році за типовим проектом. Будівля закладу двоповерхова. Будівля закладу дуже тепла взимку і нежарка влітку, тому температурний режим  комфортний для дітей.

На першому поверсі знаходиться музично-спортивний зал, кабінет завідувача, методичний кабінет, медичний  і фізіотерапевтичний кабінети, харчоблок, пральня, кабінет завгоспу.

Також на першому поверсі знаходяться група для дітей раннього віку  №2 «Курчатко» та молодша група №1 «Рибка». На другому поверсі працюють групи для дітей молодшого, середнього і старшого віку відповідно №5 «Горобчик»,№4 «Їжачок», та №3 «Зайчик» і №6 «Сонечко». Нормативна наповнюваність груп згідно вимог Закону «Про дошкільну освіту» в групах раннього віку –  15 дітей, дошкільного віку – 20 дітей.

В кожній групі є роздягальня з індивідуальними шафами для одягу, ігрова кімната, де діти граються, займаються, приймають їжу, та окреме приміщення спальні для денного сну дітей. В кожній групі обладнані  центри для сюжетно-рольових ігор «Сім’я», «Магазин», «Лікарня», «Перукарня», «Театр», «Дитяча бібліотека», «Школа», осередки для конструктивно-будівельних ігор, центри зображувальної творчості, театралізації, спортивні куточки і є просто багато різноманітних іграшок та ігор. В кожній групі проведені косметичні ремонти, встановлені нові дитячі меблі. В спальні  у  кожної дитини є окреме ліжко, власна постіль, яка міняється раз на тиждень, або при забрудненні.

Туалетна дитяча кімната  має вхід з групи. В кожній груповій туалетній дитячій кімнаті знаходиться по 4 дитячі умивальники для миття рук і рушники для кожної дитини. В групах раннього віку –  шафи з індивідуальними секціями для дитячих горщиків, в садових групах встановлено по 3 дитячих унітази, між якими є перегородки.

В 2017 році встановлено новий шатровий дах на будівлі дитячого садочка. Також в цьому ж навчальному році замінено старе освітлення на сучасне – нове, яскраве, економне.