Виховуємо маленьких гуманістів

В рамках підготовки до педагогічної ради «Гуманістичне та соціальне виховання дошкільнят»  в «Дзвіночку» пройшов цикл презентацій форм освітньої діяльності вихователів закладу.

Вихователь середньої групи «Їжачок» Валентина Володимирівна Кольцова у формі квесту презентувала технології правового розвитку дітей.

Катерина Сергіївна Тверезовська, вихователь молодшої групи «Горобчик»,  показала прийоми формування у молодших дошкільнят знань про соціальну дійсність  під час уявної подорожі на повітряній кулі над рідним місто і країною,  за допомогою інтернет-технологій познайомила дітей з особливостями українського одягу Чернігівщини і народного побуту, користю страв національної кухні.

Тетяна Павлівна Кошмал, теж вихователь «Горобчиків», вчила малюків розрізняти поняття добра і зла, визначати світлі і темні вчинки, розповідати про свої добрі справи, а фея добра і справедливості подарувала малюкам за їх добрі вчинки чарівні сердечки.

Вихователь молодшої групи «Рибка» Ольга Михайлівна Єрмолаєва звернулась до спадщини видатного педагога В. О. Сухомлинського і запропонувала свої підходи до використання його авторських добрих повчальних казок.

Впевнені, що наші маленькі виховні  краплинки гуманізма, щирості і людяності  допоможуть  малюкам вирости добрими синами і дочками своїх батьків і нашої чудової країни.

Post Author: Dzvinochok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *