Виховуємо маленьких гуманістів

В рамках підготовки до педагогічної ради «Гуманістичне та соціальне виховання дошкільнят»  в «Дзвіночку» пройшов цикл презентацій форм освітньої діяльності вихователів закладу.

Вихователь середньої групи «Їжачок» Валентина Володимирівна Кольцова у формі квесту презентувала технології правового розвитку дітей.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Катерина Сергіївна Тверезовська, вихователь молодшої групи «Горобчик»,  показала прийоми формування у молодших дошкільнят знань про соціальну дійсність  під час уявної подорожі на повітряній кулі над рідним місто і країною,  за допомогою інтернет-технологій познайомила дітей з особливостями українського одягу Чернігівщини і народного побуту, користю страв національної кухні.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Тетяна Павлівна Кошмал, теж вихователь «Горобчиків», вчила малюків розрізняти поняття добра і зла, визначати світлі і темні вчинки, розповідати про свої добрі справи, а фея добра і справедливості подарувала малюкам за їх добрі вчинки чарівні сердечки.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Вихователь молодшої групи «Рибка» Ольга Михайлівна Єрмолаєва звернулась до спадщини видатного педагога В. О. Сухомлинського і запропонувала свої підходи до використання його авторських добрих повчальних казок.

Previous Image
Next Image

info heading

info content


Впевнені, що наші маленькі виховні  краплинки гуманізма, щирості і людяності  допоможуть  малюкам вирости добрими синами і дочками своїх батьків і нашої чудової країни.

Post Author: Dzvinochok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *