Малюємо восковим олівцем – КАТРУСИН МАЙСТЕР-КЛАС

Діти люблять все незвичне і творче. Тож нам, дорослим, треба завжди мати якісь «фокуси в кишені», щоб розвивати малечу гармонійно. Зима цього року раненько почала здаватися та, за бажаннясезонні художні образи можна ще побачити – у засніжених деревах, бурульках, що виблискують на сонці, пташках, що прилітають на підвіконня і струшують залишки снігу. Так звичайне споглядання перетворюється на цікаву гру, що допомагає розкрити творчий потенціал дитини, спонукає до мисленнєвої активності. Спостерігаючи за природою, дитина непомітно для себе знайомиться з кольорами та відтінками, вчиться знаходити не шаблонні та стереотипні образи, а передавати в малюнку свої власні враження та пережиті почуття від спілкування зі світом.

Навіть малята знають, що пригріє сонечко – і всі принади зими зникнуть. Але так хочеться залишити їх собі на згадку. Тому ми вирішили перетворитися на помічників останнього місяця зими, лютого і самі створити звичайне диво. Для цього я навчу вас техніці малювання восковим олівцем.

Що нам знадобиться:

Папір

Восковий олівець (або уламок воскової свічки, яка є у кожній оселі)

Акварельні фарби

Пензлик (бажано з товстим ворсом)

Скляночка з водою.

Послідовність роботи:

На аркуші білого паперу намалювати свічкою майбутні візерунки (сніжинки, кучерики, гілочки дерев). Маленьким дітям варто запропонувати спочатку скористатися простим олівцем (білих штрихів не буде помітно), а вже потім обводити свічкою.

Далі зафарбовуємо аркуш паперу фарбою (підійде синя, блакитна, фіолетова). Воскові малюнки залишаться білими. Краще підбирати кольори більш темних тонів, щоб на контрасті став ефектнішим візерунок.

 

 

Радості і здивуванню ваших дітей не буде меж, коли вони побачать справжнє зимове панно, яке так легко зробити власними руками. Коли календар і погода підкажуть, що вже надійшла інша красуня – Весна, на основі нашого майстер-класу можна намалювати панно у зелених тонах, таку собі весняну луку із розсипами білих ромашок чи тендітних конвалій.

Катя ТВЕРЕЗОВСЬКА

Post Author: Dzvinochok

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *